Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.1/10
na podstawie 9 opinii gości

Dwór Ostoya ***

Jasionka 1A, blisko lotniska [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:
Aby zaspokoić najbardziej wymagające gusta dosto- sowaliśmy nasz dwór do wysokich, międzynarodowych standardów. Staraliśmy się połączyć zabytkowość wnętrz oraz nowoczesną technikę, których dyskretne zespolenie składa się na obraz naszego dworu - czynimy wszystko by czas jaki z nami spędzisz był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Pokoje:
By zapewnić warunki wypoczynku godne najwyższych wymagań wyposażyliśmy nasze pokoje hotelowe w zabytkowe XIX-wieczne meble, których obecności sprawi, że będziesz mógł się poczuć jak dawny arystokrata z przełomu wieków.

Dodatkowe informacje:
W naszej restauracji możesz zjeść prawdziwe staropolskie potrawy przyrządzane z polotem i wyczuciem wyrafinowanego smaku. Oprawy dopełniają łagodne dźwięki muzyki klasycznej oraz stylowe i eleganckie wnętrza.

Atrakcje w pobliżu:
Dwór Ostoya wita Cię Gościu drogi w swych zawsze otwartych podwojach. Znaleźć nas możesz w samym sercu Podkarpacia, w miejscowości Jasionka nieopodal miasta Rzeszowa.. Miejsce to szczególnie atrakcyjne z uwagi na fakt, iż przecinają się tutaj główne drogi wiodące z północy na południe jak i ze wschodu na zachód. Dodatkowym atutem i atrakcją jest bliskie sąsiedztwo lotniska, co sprawia, że dwór nasz jest wspaniałym miejscem do urządzania atrakcyjnych wypadów do tak słynnych ośrodków jak Łańcut, Krasiczyn, Iwonicz czy Baranów Sandomierski. J eśli szukasz spokoju i wytchnienia bliskość Bieszczad umożliwi Ci prawdziwy kontakt z przyrodą z dala od cywilizacyjnego zgiełku.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Polecamy tanie noclegi
jmsSTUDIO s.c. Architekt Reszów swiadczy uslugi na terenie Rzeszowa i okolic.
 
English version Dwor Ostoya in english